DIRBAME !!! SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€!

Atgal
  • Avent Airfree vožtuvas buteliukui Classic

Išsiuntimas 1-7 d.d.

Avent Airfree vožtuvas buteliukui Classic

4.99

7,50

Visos Avent prekės

Likutis: 0

Aprašymas:

Avent Airfree vožtuvas buteliukui Classic sumažina dieglius, dujų kaupimąsi ir refkliuksą. Unikalus vožtuvas sukonstruotas taip, kad gerdamas kūdikis nurytų mažiau oro, nes čiulptukas maitinimo metu visada yra pilnas pieno. Kūdikiui nuryjant mažiau oro palengvėja dažnos maitinimo problemos, pvz. diegliai, dujų kaupimąsis ir refkliukas.

SULAIKO PIENĄ VIDUJE, O ORĄ LAUKE, KAD BŪTŲ LENGVA MAITINTI STAČIĄ.

Čiulptukas išlieka pilnas pieno net tada, kai buteliukas laikomas horizontaliai, tad kūdikis gali gerti įprastesnėje, stačioje padėtyje. Tai gali padėti sumažinti refliuksą, oro nurijimą, o maitinimas bus malonesnis tiek jums, tiek mažyliui.

ČIULPTUKAS IŠLIEKA PILNAS PIENO, O NE ORO.

Mūsų unikalus „AirFree™“ vožtuvas ištraukia orą iš čiulptuko, tad kūdikis gerdamas nuryja mažiau oro. Taip palengvėja dažnos maitinimo problemos, pvz., diegliai, dujų kaupimasis ir refliuksas.

LENGVA VALYTTI IR SURINKTI, NES "AIRFREE" VOŽTUVAS YRA VIENTISAS

„AirFree™“ vožtuvą lengvai pritvirtinsite bet kuriame „Philips Avent Anti-colic“ ir „Classic+“ buteliuke. Kadangi vožtuvas susideda iš vienos dalies, jį paprasta plauti.

PAPRASTA NAUDOTI

Norėdami pradėti naudoti, pripilkite į buteliuką pieno, uždėkite „AirFree™“ vožtuvą ant krašto ir užsukite čiulptuką. Vieną kartą palenkite buteliuką žemyn, kad prisipildytų čiulptukas – esate pasiruošę. Maitindami įsitikinkite, kad „AirFree™“ vožtuvas yra viršuje. Čiulptukas bus pilnas pieno net horizontalioje padėtyje, kad būtų lengviau kūdikį maitinti stačią.

  • „AirFree™“ vožtuvas sukonstruotas taip, kad kūdikis nurytų mažiau oro. Čiulptukas išlieka pilnas pieno net horizontalioje padėtyje maitinant vaiką stačią. Kūdikiui nuryjant mažiau oro palengvėja dažnos maitinimo problemos, pvz., diegliai, dujų kaupimasis ir refliuksas.
  • 2 savaičių amžiaus kūdikiai, maitinami iš „Philips Avent“ buteliuko, jautė mažiau dieglių, palyginti su maitinamais iš įprasto buteliuko, ir buvo kur kas ramesni naktį nei kūdikiai, maitinami iš didžiausių konkurentų buteliuko.
  • Kas yra diegliai ir kaip jie veikia kūdikį? Iš dalies dieglius sukelia maitinimo metu nurytas oras, dėl to kūdikis virškinimo sistemoje jaučia nemalonių pojūčių. Simptomai apima verkimą, neramumą, pilvo pūtimą ir atpylimą.

 

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: