DIRBAME !!! SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€!

Atgal
  • Avent naujagimio rinkinys Classic Anti-Colic su Airfree vožtuvu SCD807/01 ROŽINIS

Išsiuntimas 1-7 d.d.

Avent naujagimio rinkinys Classic Anti-Colic su Airfree vožtuvu SCD807/01 ROŽINIS

27.50

36,00

Visos Avent prekės

Paskutiniai vienetai sandėlyje


Aprašymas:

Avent naujagimio rinkinys Classic Anti-Colic su Airfree vožtuvu SCD807/01 - ideali dovana ką tik pagimdžiusiai mamai ir kūdikiui.

Rinkinio sudėtis:

  • 2 x125ml Philips AVENT Classic Anti-Colic buteliukai su naujagimiui skirtais žindukais;
  • 2 x 260ml Philips AVENT Classic Anti-Colic buteliukai su S žindukais (2 skylutės);
  • AirFree vožtuvas buteliukams;
  • Philips AVENT čiulptukas nuo 0-6mėn.;
  • Philips AVENT šepetukas, sukurtas taip, kad plaunant pasiektų visų  tipų buteliukų, žindukų ir kitų maitinimo reikmenų kampus. 

Kliniškai įrodyta, kad sumažina dieglius ir nemalonius pojūčius. Įrodyta, kad „Airflex“ ventiliavimo sistema mažina dieglius. Kliniškai patvirtinta „Airflex“ ventiliavimo sistema sukurta taip, kad sumažintų pilvo pūtimą ir dieglius. Kai kūdikis maitinasi, čiulptuke įmontuotas vožtuvas lenkiasi taip, kad oras patektų į buteliuką, nesusidarytų vakuumas ir būtų nukreipiamas link buteliuko galo. Jis išlaiko orą buteliuke, neleisdamas jam patekti į kūdikio pilvuką, taip sumažindamas pilvo pūtimą, atpylimą ir atsirūgimą.

Avent Airfree vožtuvas buteliukui Classic sumažina dieglius, dujų kaupimąsi ir refkliuksą. Unikalus vožtuvas sukonstruotas taip, kad gerdamas kūdikis nurytų mažiau oro, nes čiulptukas maitinimo metu visada yra pilnas pieno. Kūdikiui nuryjant mažiau oro palengvėja dažnos maitinimo problemos, pvz. diegliai, dujų kaupimąsis ir refkliukas.

SULAIKO PIENĄ VIDUJE, O ORĄ LAUKE, KAD BŪTŲ LENGVA MAITINTI STAČIĄ.

Čiulptukas išlieka pilnas pieno net tada, kai buteliukas laikomas horizontaliai, tad kūdikis gali gerti įprastesnėje, stačioje padėtyje. Tai gali padėti sumažinti refliuksą, oro nurijimą, o maitinimas bus malonesnis tiek jums, tiek mažyliui.

ČIULPTUKAS IŠLIEKA PILNAS PIENO, O NE ORO.

Mūsų unikalus „AirFree™“ vožtuvas ištraukia orą iš čiulptuko, tad kūdikis gerdamas nuryja mažiau oro. Taip palengvėja dažnos maitinimo problemos, pvz., diegliai, dujų kaupimasis ir refliuksas.

LENGVA VALYTTI IR SURINKTI, NES "AIRFREE" VOŽTUVAS YRA VIENTISAS

„AirFree™“ vožtuvą lengvai pritvirtinsite bet kuriame „Philips Avent Anti-colic“ ir „Classic+“ buteliuke. Kadangi vožtuvas susideda iš vienos dalies, jį paprasta plauti.

PAPRASTA NAUDOTI

Norėdami pradėti naudoti, pripilkite į buteliuką pieno, uždėkite „AirFree™“ vožtuvą ant krašto ir užsukite čiulptuką. Vieną kartą palenkite buteliuką žemyn, kad prisipildytų čiulptukas – esate pasiruošę. Maitindami įsitikinkite, kad „AirFree™“ vožtuvas yra viršuje. Čiulptukas bus pilnas pieno net horizontalioje padėtyje, kad būtų lengviau kūdikį maitinti stačią.

  • „AirFree™“ vožtuvas sukonstruotas taip, kad kūdikis nurytų mažiau oro. Čiulptukas išlieka pilnas pieno net horizontalioje padėtyje maitinant vaiką stačią. Kūdikiui nuryjant mažiau oro palengvėja dažnos maitinimo problemos, pvz., diegliai, dujų kaupimasis ir refliuksas.
  • 2 savaičių amžiaus kūdikiai, maitinami iš „Philips Avent“ buteliuko, jautė mažiau dieglių, palyginti su maitinamais iš įprasto buteliuko, ir buvo kur kas ramesni naktį nei kūdikiai, maitinami iš didžiausių konkurentų buteliuko.
  • Kas yra diegliai ir kaip jie veikia kūdikį? Iš dalies dieglius sukelia maitinimo metu nurytas oras, dėl to kūdikis virškinimo sistemoje jaučia nemalonių pojūčių. Simptomai apima verkimą, neramumą, pilvo pūtimą ir atpylimą.

Briaunuota tekstūra padeda užtikrinti nepertraukiamą maitinimą. Čiulptukas dėl savo formos saugiai užsifiksuoja, o briaunuota tekstūra padeda užtikrinti nepertraukiamą, patogų maitinimą.

Lengvai surenkamas, turi mažiau dalių. „Classic+“ buteliukas turi kelias dalis, kad būtų greita ir paprasta surinkti.

Patogus laikyti. Dėl unikali buteliuko formos jį lengva laikyti ir paimti bet kuria kryptimi.

Buteliukas turi platų kakliuką ir suapvalintus kampus, todėl jį lengva plauti. Lengvesnis valymas padeda užtikrinti higieniškesnį maitinimą.

Priderinamas asortimentas, nuo maitinimo krūtimi iki puodelio. Keiskite ir pritaikykite pientraukio, buteliuko ir puodelio dalis bei sukurkite jums tinkantį.

Šiame buteliuke nėra BPA. „Philips Avent Classic+“ buteliukas pagamintas iš medžiagos (PP) be BPA.

Neprabėganti konstrukcija. Pagamintas taip, kad maitinant nelašėtų pienas ir maitinimas būtų dar malonesnis.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: