SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.69€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Avent buteliukas 260 ml Classic+

Pristatymas į paštomatus nuo 1,69 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Avent buteliukas 260 ml Classic+

  • 1vnt

5.79

6,99

Visos Avent prekės

Paskutiniai vienetai sandėlyje


Aprašymas:

Daugybę apdovanojimų pelnę Avent Classic+ buteliukai. Su minkštu, kūdikiui nuo 1 mėn. amžiaus skirtu „Philips Avent “ žinduku. Avent Classic+ buteliukų "AirFlex" ventiliavimo sistema ir tekstūrinis čiulptukas sukurti taip, kad iki minimumo sumažintų maitinimo pertraukimus ir diskomfortą. Per integruotą "anti-colic" vožtuvą oras patenka į buteliuką ir išeina iš kūdikio pilvelio. Kliniškai įrodyta, kad sumažina dieglius ir nemalonius pojūčius.

Įrodyta, kad „Airflex“ ventiliavimo sistema mažina dieglius. Kliniškai patvirtinta „Airflex“ ventiliavimo sistema sukurta taip, kad sumažintų pilvo pūtimą ir dieglius. Kai kūdikis maitinasi, čiulptuke įmontuotas vožtuvas lenkiasi taip, kad oras patektų į buteliuką, nesusidarytų vakuumas ir būtų nukreipiamas link buteliuko galo. Jis išlaiko orą buteliuke, neleisdamas jam patekti į kūdikio pilvuką, taip sumažindamas pilvo pūtimą, atpylimą ir atsirūgimą.

60 % ramesnis kūdikis, ypač naktį. „Philips Avent Classic+“ btuteliukas mažiną nerimą. Iš „Philips Avent Classic+“ buteliukų maitinami kūdikiai yra 60 % ramesni naktį nei tie, kurie maitinami iš konkurentų nuo dieglių apsaugančių buteliukų.

Briaunuota tekstūra padeda užtikrinti nepertraukiamą maitinimą. Čiulptukas dėl savo formos saugiai užsifiksuoja, o briaunuota tekstūra padeda užtikrinti nepertraukiamą, patogų maitinimą.

Lengvai surenkamas, turi mažiau dalių. „Classic+“ buteliukas turi kelias dalis, kad būtų greita ir paprasta surinkti.

Patogus laikyti. Dėl unikali buteliuko formos jį lengva laikyti ir paimti bet kuria kryptimi.

Buteliukas turi platų kakliuką ir suapvalintus kampus, todėl jį lengva plauti. Lengvesnis valymas padeda užtikrinti higieniškesnį maitinimą.

Priderinamas asortimentas, nuo maitinimo krūtimi iki puodelio. Keiskite ir pritaikykite pientraukio, buteliuko ir puodelio dalis bei sukurkite jums tinkantį.

Šiame buteliuke nėra BPA. „Philips Avent Classic+“ buteliukas pagamintas iš medžiagos (PP) be BPA.

Neprabėganti konstrukcija. Pagamintas taip, kad maitinant nelašėtų pienas ir maitinimas būtų dar malonesnis.

 

 

APDOVANOJIMAI:

  • Silver Award - Mother & Baby Awards 2016 - Best Product for Bottle Feeding

 

Buteliukai parduodami pakuotėmis arba išpakuojami iš rinkinių ir parduodami pavieniui (be popierinės pakuotės, išsaugant higieniškumą).

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: