Pristatymas į paštomatą 1.69€! NEMOKAMAS NUO 75€!

Atgal
  • Avent buteliukų šildytuvas SCF355/00

Pristatymas į paštomatus nuo 1,69 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Avent buteliukų šildytuvas SCF355/00

28.75

51,99

Visos Avent prekės

Paskutiniai vienetai sandėlyje


Aprašymas:

NAUJAUSIO MODELIO Avent buteliukų šildytuvas FAST SCF355/00. Avent pristato naująjį greito pašildymo buteliukų šildytuvą. Švelnus ir tolygus šildymas, kad piene esančios maistingosios medžiagos ir vitaminai būtų geriausios kokybės. Naudodami šį buteliuko šildytuvą, pieną švelniai ir tolygiai pašildysite vos per 3 min. Be to, yra patogi pieno ir kūdikių maistelio atšildymo funkcija. Sušildo tolygiai ir išsaugo pieno kokybę: motinos piene nesusidaro karštų vietų, nes šildomas pienas nuolat cirkuliuoja.  

Greitai pašildo: pienas paruošiamas per 3 minutes!  

Atšildo švelniai: buteliuko šildytuve atšildykite pieną saugiai ir švelniai. Taip atšildyti yra patogiau, nei atšildant po vandens srove ir greičiau, nei atšildant šaldytuve. Taip atšildyti daug saugiau, nei mikrobangų krosnelėje.  

Patogu pašildyti: pašildykite ne tik pieną, bet ir kūdikių maistą. Lengva naudoti. Vienu rankenėlės pasukimu įjunkite buteliuko šildytuvą ir pasirinkite teisingą nustatymą. Su šiuo buteliuko šildytuvu galite naudoti visus „Philips AVENT“ buteliukus ir kūdikių maisto indelius.  

2 metų garantija. 

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: