SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Avent garintuvas ir trintuvas ESSENTIAL (Kombainas) SCF862/02

Pristatymas į paštomatus nuo 1,65 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Avent garintuvas ir trintuvas ESSENTIAL (Kombainas) SCF862/02

95.00

139,00

Visos Avent prekės

Paskutiniai vienetai sandėlyje


Aprašymas:

Philips Avent kūdikių maisto ruošimo įrenginys - tik 3 paprastai veiksmai ir kūdikiui bus paruošti maistingi patiekalai: garinkite, maišykite, patiekite. Dėl ratu judančių garų technologijos maistas gaminamas tolygiai, išlaikant jo vertingąsias savybes, tekstūrą ir skysčius. Jis greitai ir paprastai išmaišomas. Išmanus dizainas - mažiau veiksmų. Lengvai naudojama ir valoma.

Paprasta paruošti sveiką maistą kūdikiams.

Gaminkite sveikai naudodami unikalią gaminimo garuose technologiją.

Garuose pagamintas maistas yra sveikas. Pritaikius mūsų ratu judančių garų technologiją garai cirkuliuoja taip, kad visi produktai būtų tolygiai gaminami jų neverdant. Išsaugomos naudingosios medžiagos, tekstūra ir gaminimo skysčiai, kad produktai būtų tinkami maišyti.

Tiesiog garinkite, maišykite ir patiekite sveikus patiekalus kūdikiams

Šioje kūdikių maisto ruošimo priemonėje derinamas garinimas ir maišymas, todėl lengva paruošti ir patiekti patiekalus kūdikiams. Pradėkite nuo ingredientų garinimo, tada tiesiog sumaišykite iki norimos konsistencijos ir patiekite.

Nuo tyrės iki didelių gabalėlių – tinkama kiekvienam atjunkymo etapui

Nuo labai smulkiai sumaišytų vaisių ir daržovių iki ingredientų, tokių kaip mėsa, žuvis ir ankštiniai augalai, derinimo maišant iki rupesnės tekstūros. Šia kūdikių maisto ruošimo priemone sveiką maistą paruošti paprasta bet kuriame atjunkymo etape.

Mažiau veiksmų norint paprastai išmaišyti

Šis išmanusis ąsočio dangtelio dizainas sulaiko visus ingredientus ąsotyje ir neleidžia maistui patekti į vandens bakelį. Maišyti paprasta ir reikia atlikti mažiau veiksmų pereinant nuo garinimo prie maišymo.

Plati vandens bakelio anga, kad būtų paprasta valyti

Itin plačią kūdikių maisto ruošimo priemonės vandens bakelio angą lengva valyti ir pro ją pripildyti, tad kaskart gaminsite naudodami švarius garus. Ją galima plauti indaplovėje (ąsotį, ąsočio dangtį ir ašmenis).

ELEKTROS LIZDO JUNGTIS EUROPINĖ.

GARANTIJA 2 METAI.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: