Pristatymas į paštomatą 1.69€! NEMOKAMAS NUO 75€!

Atgal
  • Avent natural buteliukas 60 ml

Pristatymas į paštomatus nuo 1,69 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Avent natural buteliukas 60 ml

6.45

8,70

Visos Avent prekės

Likutis: 0

Aprašymas:

Avent natural buteliukas 60 ml. „Natural“ 2 oz./60 ml buteliukuose telpa naujagimiams reikiamas maisto kiekis. Uždėjus „First Flow“ čiulptuką, srautą lengviau kontroliuoti ir jis yra lėtesnis. Minkštas, tekstūrinis ir platus čiulptukas primena krūtį.

Lengva derinti maitinant krūtimi:

  • 1 „Natural“ buteliukas.
  • 2 oz / 60 ml.
  • Natūrali čiulptuko forma.
  • „First Flow“ čiulptukas.

Dėl mažesnės angos labiau kontroliuojama tėkmė lėčiau geriantiems kūdikiams. „Natural First“ čiulptukas idealiai tinka pradedant maitinti kūdikį iš buteliuko.

Mažesnis buteliukas padeda užtikrinti tinkamą kiekį mažam kūdikio pilvukui.

Minkštesnis tekstūrinis čiulptukas labai panašus į mamos krūtį.

Naujoviška dvigubo vožtuvo konstrukcija sumažina dieglius ir nemalonius pojūčius įleisdama orą į buteliuką, o ne į kūdikio pilvuką.

Platus krūties formos čiulptukas skatiną natūralų žindymą, primenantį žindymą krūtimi, ir suteikia galimybę derinti maitinimą krūtimi ir buteliuku.

Naujasis Philips Avent „Natural“ buteliukas pagamintas iš medžiagos be BPA* (polipropilenas).

Žiedlapiai čiulptuko viduje padidina minkštumą ir lankstumą, neleidžia čiulptukui susispausti. Jūsų kūdikis mėgausis patogesniu ir malonesniu maitinimu.

Philips Avent „Natural“ buteliukas suderinamas su Philips Avent asortimentu, išskyrus klasikinius buteliukus ir puodelių rankenėles. Rekomenduojame naudoti „Natural“ buteliukus tik su „Natural“ maitinimo žindukais.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: