Atgal
  • Bio-oil aliejus 200 ml

Bio-oil aliejus 200 ml

16.99

29,99
Informuoti kai kaina kris

Visos Bio-oil prekės

Sandėlyje: 38 vnt.

Aprašymas:

Itin veiksmingas ir daugybę apdovanojimų pelnęs aliejus BIO-OIL  nuo randų, strijų, odos atspalvio nelygumų, dehidratacijos.

TALPA 200 ml. Labai skalsus, užtenka ilgam. Bio-oil yra unikalus produktas, gebantis išspręsti daugybę odos problemų. Veiksminga priemonė nuo randų (atsiradusių po traumų, operacijų, nudegimų, po vėjauraupių, aknės), strijų, saulės ar hormonų pusiausvyros svyravimų sukeltos hiperpigmentacijos, saulės nualintos odos, išsausėjusios odos drėkinimui bei efektyvi priemonė nuo odos senėjimo. Ši priemonė tinkama bet kokio amžiaus ir lyties žmonėms. Taip pat rekomenduojama nėščiosioms ir žindančioms moterims. Tinka jautriai ir alergiškai odai. Aliejaus veiksmingumo paslaptis – „PurCellin Oil™" revoliucinė sudėtis, dėl kurios aliejaus konsistencija yra lengva ir neriebi. Aliejaus pagrindu gaminama odos priežiūros priemonė „Bio‑Oil“ yra augalų ekstraktų ir vitaminų derinys. 

Odos priežiūros priemonės „Bio‑Oil“ saugumas buvo įvertintas pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamento dėl kosmetikos gaminių reikalavimus. Ištyrus jos toksiškumą, cheminę struktūrą ir bendrą kiekvienos sudedamosios dalies poveikį naudojant kasdien laikoma, kad ją saugu naudoti (įskaitant ir besilaukiančias moteris). Odos priežiūros priemonė „Bio‑Oil“ dalyvauja kampanijoje „Grožis be žiaurumo“. Bio-oil pelnė 150 apdovanojimų odos priežiūros priemonių kategorijoje ir užima 1 vietą net 17 šalių, kaip populiariausias ir efektyviausias produktas kovojant su randais ir strijomis! Svarbiausi „Bio-Oil" apdovanojimai: „Best Can't Live Without Beauty Product" Naujojoje Zelandijoje, „Best in Beauty Awards", „Best Quality-Price Beauty Product", „T de Telva Beauty Awards" Ispanijoje, „Nagrodą Editor's Choice Award", Sheknows.com Parenting Awards" JAV. 

Naudojimas:  

Randams mažinti: 2 kartus per dieną švelniai įmasažuoti pirštų galiukais, kol aliejus įsigers. Naudoti mažiausiai 3 mėnesius, netepti ant pažeistos odos.

Strijoms mažinti: tepti 2 kartus per dieną problemines vietas švelniai įmasažuojant pirštų galiukais, kol aliejus įsigers.

Odos spalvos nelygumams šalinti: tepti 2 kartus per dieną vietas, kur odos spalva yra pakitusi. Švelniai masažuoti pirštų galiukais, kol aliejus įsigers.

Dehidratuotai odai: naudoti po vonios, dušo, pirties. Masažuodami odą, ypač atkreipkite dėmesį į išsausėjusias ir suskeldėjusias vietas.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: