DIRBAME !!! SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€!

Atgal
  • Bio-oil aliejus 25 ml

Išsiuntimas 1-7 d.d.

Bio-oil aliejus 25 ml

3.49

9,50

Visos Bio-oil prekės

Sandėlyje: 5 vnt.

Aprašymas:

Itin veiksmingas ir DAUG APDOVANOJIMŲ PELNĘS aliejus BIO-OIL  nuo randų, strijų, odos atspalvio nelygumų, dehidratacijos. TALPA 25 ml.

 Bio-oil yra unikalus produktas, gebantis išspręsti daugybę odos problemų. Veiksminga priemonė nuo randų (atsiradusių po traumų, operacijų, nudegimų, po vėjauraupių, aknės), strijų, saulės ar hormonų pusiausvyros svyravimų sukeltos hiperpigmentacijos, saulės nualintos odos, išsausėjusios odos drėkinimui bei efektyvi priemonė nuo odos senėjimo. Ši priemonė tinkama bet kokio amžiaus ir lyties žmonėms. Taip pat rekomenduojama nėščiosioms ir žindančioms moterims. Tinka jautriai ir alergiškai odai. Aliejaus veiksmingumo paslaptis – „PurCellin Oil™" revoliucinė sudėtis, dėl kurios aliejaus konsistencija yra lengva ir neriebi. Aliejaus pagrindu gaminama odos priežiūros priemonė „Bio‑Oil“ yra augalų ekstraktų ir vitaminų derinys. 

Nuo 2002 m. priemonė „Bio-Oil“ pelnė 183 apdovanojimus ir tapo perkamiausia priemone nuo randų bei strijų 17 šalių.

NAUDOJIMAS:

Randams mažinti: 2 kartus per dieną švelniai įmasažuoti pirštų galiukais, kol aliejus įsigers. Naudoti mažiausiai 3 mėnesius, netepti ant pažeistos odos.

Strijoms mažinti: tepti 2 kartus per dieną problemines vietas švelniai įmasažuojant pirštų galiukais, kol aliejus įsigers.

Odos spalvos nelygumams šalinti: tepti 2 kartus per dieną vietas, kur odos spalva yra pakitusi. Švelniai masažuoti pirštų galiukais, kol aliejus įsigers.

Dehidratuotai odai: naudoti po vonios, dušo, pirties. Masažuodami odą, ypač atkreipkite dėmesį į išsausėjusias ir suskeldėjusias vietas.

 

Pakuotė gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: