Pristatymas į LP Express paštomatus 1.59€, Omniva 1.69€ ! NEMOKAMAS NUO 75€!

Atgal
  • DR. BROWN'S žindukai 6m+

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 75 eur.

DR. BROWN'S žindukai 6m+

2.85


Visos DR. BROWN'S prekės

Likutis: 0

Aprašymas:

Dr.Brown'o žindukai yra labai minkšti ir pagaminti iš aukščiausios klasės silikono. LEVEL 3, skirti nuo 6 iki 9 mėnesių.

Dr.Brown's buteliukas turi užpatentuotą dviejų dalių vidinę oro cirkuliacijos sistemą, kuri veikia visiškai kitaip, nei kitų buteliukų oro cirkuliacijos sistemos. Ši vidinė oro cirkuliacijos sistema leidžia laisvai cirkuliuoti orui, todėl maitinant kūdikį nesusidaro vakuumas, ką mes vadiname teigiamo slėgio srautu, kuris panašus į maitinimą krūtimi. Kūdikiui bevalgant oras patenka per buteliuko kaklelį ir vidiniu rezervuaru nukeliauja į ertmę virš mišinuko ar pieno, į buteliuko galą. Oras niekada nesusimaišo su pienu ar mišinuku, taip sumažindamas oksidaciją, ir kartu išsaugodamas svarbius vitaminus, tokius kaip C, A ir E.

Kūdikis maitinasi daugiau patogiau, kadangi vidinė oro cirkuliacijos sistema leidžia jam žįsti buteliuką be jokių sunkumų, nes neatsiranda vakuumas ar diskomfortas dėl prarytų oro burbuliukų. Tai padeda sumažinti tokias maitinimosi problemas kaip pilvo diegliai, atpylinėjimas, atsirūgimas ar pilvo pūtimas. Pienas ar mišinukas teka lengvai, žindukas nesusitraukia.

Pakuotėje 2 vienodo dydžio žindukai. Parduodami ir po vieną vienetą (be pakuotės, išsaugant higieniškumą). 

*Tinka DR BROWN`S Options plataus kaklelio buteliukams ir kitiems plataus kaklelio plastikiniams buteliukams.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: