SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • DR. BROWN'S žindukai su įpjova Y 9m+ OPTIONS+

Pristatymas į paštomatus nuo 1,65 eur, nemokamai nuo 75 eur.

DR. BROWN'S žindukai su įpjova Y 9m+ OPTIONS+

  • 1vnt
  • Pakuotė

2.85


Visos DR. BROWN'S prekės

Paskutiniai vienetai sandėlyje


Aprašymas:

Dr.Brown'o Options+ žindukai yra labai minkšti ir pagaminti iš aukščiausios klasės silikono. Y-CUT, skirti tirštoms sultims/košytėms.

Dr.Brown's buteliukas turi užpatentuotą dviejų dalių vidinę oro cirkuliacijos sistemą, kuri veikia visiškai kitaip, nei kitų buteliukų oro cirkuliacijos sistemos. Ši vidinė oro cirkuliacijos sistema leidžia laisvai cirkuliuoti orui, todėl maitinant kūdikį nesusidaro vakuumas, ką mes vadiname teigiamo slėgio srautu, kuris panašus į maitinimą krūtimi. Kūdikiui bevalgant oras patenka per buteliuko kaklelį ir vidiniu rezervuaru nukeliauja į ertmę virš mišinuko ar pieno, į buteliuko galą. Oras niekada nesusimaišo su pienu ar mišinuku, taip sumažindamas oksidaciją, ir kartu išsaugodamas svarbius vitaminus, tokius kaip C, A ir E.

Kūdikis maitinasi daugiau patogiau, kadangi vidinė oro cirkuliacijos sistema leidžia jam žįsti buteliuką be jokių sunkumų, nes neatsiranda vakuumas ar diskomfortas dėl prarytų oro burbuliukų. Tai padeda sumažinti tokias maitinimosi problemas kaip pilvo diegliai, atpylinėjimas, atsirūgimas ar pilvo pūtimas. Pienas ar mišinukas teka lengvai, žindukas nesusitraukia.

Pakuotėje 2 vienodo dydžio žindukai. Parduodami ir po vieną vienetą (be pakuotės, išsaugant higieniškumą). 

*Tinka DR BROWN`S Options+ plataus kaklelio buteliukams.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: