SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.69€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Lansinoh elektrinis pientraukis

Pristatymas į paštomatus nuo 1,69 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Lansinoh elektrinis pientraukis

85.00

135,00

Visos Lansinoh prekės

Likutis: 0

Aprašymas:

Lansinoh pientraukis užtikrins lengvą, efektyvų pieno traukimo procesą. Šiame pientraukyje panaudotos aukščiausios kokybės medžiagos, jis yra lengvas, pritaikytas patogiam laikymui. Jį naudoti galėsite visur: tiek namuose, tiek darbe ar kitur. Su 2-Phase technologija, kurios dėka mėgdžiojamas natūralus kūdikio žindimo ritmas. Pradžioje intensyvus stimuliavimas, o vėliau lėtas traukimas. Stimuliavimas, tai greitas pumpavimo tempas, kad pienas pradėtų tekėti. Nutraukimas - lėtesnis pumpavimo tempas, kad pienas būtų ištrauktas švelniai ir efektyviai. Stimuliuojamas pieno išskyrimo refleksas.

-Įdėklo ComfortSeal™ dėka susidaro vakuumas, todėl patogu ir lengva nutraukti pieną.

-Galima naudoti ne tik su elektros energijos šaltiniu, bet veikia su baterijomis (dedamos 6 x AA baterijos, komplektacijoje neįtrauktos).

-Pientraukis dirba dviejų fazių rėžimu: stimuliacijos rėžimas užtikrins lengvą masažą atsipalaidavimui ir pieno tekėjimo paruošimui, antras rėžimas padės pieną ištraukti.

-Pieno traukimo intensyvumas ir stiprumas gali būti reguliuojamas net šešiais režimais. LED indikatoriai ant pientraukio parodys, kurį rėžimą esate pasirinkę.

-Minkštas ir patogus antgalis užtikrins malonų, patogų pieno traukimą, o speciali membrana apsaugos pieno ištekėjimą iš aparato ant jo veikimo mazgų.

-Pieną galima nutraukti į daugelį įprasto dydžio buteliukų.

-Lengvas, kompaktiškas, patogu nešiotis su savimi.

-Lengva surinkti, patogu valyti šepetėliu.

-Sudėtyje nėra bisfenolio A.

 

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: