SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Lansinoh kompresai krūtims Therapearl 3 in 1

Pristatymas į paštomatus nuo 1,65 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Lansinoh kompresai krūtims Therapearl 3 in 1

14.39

22,99

Visos Lansinoh prekės

Sandėlyje: 5 vnt.

Aprašymas:

Lansinoh šildantys/šaldantys kompresai krūtims. Daugkartinio naudojimo netoksiški krūtų kompresai, kurių sudėtyje nėra latekso, švino ir BPA (bisfenolio A), juos galima naudoti įvairiomis sąlygomis šiltus ir šaltus. Kompresai pelnė daugybę apdovanojimų!

Numatytasis naudojimas: Naudokite „Lansinoh Therapearl“, kad palengvintumėte problemas dėl užsikimšusių latakų ir mastito, taip pat – jei krūtys pritvinkę – prieš pat maitinimą, kad sumažėtų krūtų įtemptumas, patinimas  ir galėtų laisvai tekėti pienas. Taip pat jeigu krūtys skausmingos. Šiuo tikslu Therapearl krūtų kompresus naudokite šaltus. Kompresus taip pat galima naudoti prieš nutraukiant pieną arba nutraukinėjimo metu, kad reikėtų mažiau spausti krūtis ir sparčiau tekėtų pienas. Šiam tikslui kompresus pašildykite.  

Šilumos terapija: Kompresus įdėkite į dėklus ir ilgiausiai 15 sekundžių įdėkite į mikrobangų krosnelę. Jei reikia, galite pailginti laikymo mikrobangų krosnelėje trukmę intervalais kas 5 sekundes. Šilti kompresai naudojami pieno nutraukinėjimo su pientraukiu metu.

Šalčio terapija: Šaldykite šaldytuve arba šaldiklyje mažiausiai 2 valandas, tada prieš naudojimą įdėkite į dėklus. Šalti kompresai naudojami esant krūtų patinimams, išbrinkimui, mastitui, įtemptumui, skausmui.

Naudojant su pientraukiu: Šildykite kompresus pagal šilumos terapijos instrukcijas, paskui, kai naudojate pientraukį, apvyniokite apie pientraukio piltuvėlio išorę ir pritvirtinkite segtukais.

• Tik išorinio naudojimo – nenaudokite jokiems kitiems tikslams, išskyrus anksčiau nurodytus

• „Lansinoh® Therapearl“ reikia laikyti uždėtus ilgiausiai 20 minučių

• Valykite švelniu muilu, valikliu ar spiritu

• Ant kompresų nedėkite jokių sunkių daiktų

• Neleiskite naudoti vaikams ir neleiskite kūdikiams jų kramtyti

 

ATSARGUMO PRIEMONĖS:

*Nešildykite „Lansinoh Therapearl“ kompresų ilgiau negu nurodyta. Prieš naudodami visada patikrinkite kompresų temperatūrą. Dėl perkaitinimo ar per ilgo naudojimo galite susižaloti.

*Nedėkite ant jautrios odos ar atvirų žaizdų.

*Naudokite tik prižiūrint suaugusiems.

*Nepradurkite kompreso ir (arba) nenurykite jo turinio.

*Nemiegokite užsidėję kompresą.

*Jei juntate labai stiprų, ilgai trunkantį ar chronišką skausmą, kreipkitės į gydytoją.

Rinkinyje: 2 krūtų kompresai, 2 minkšti įdėklai

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: