SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Mam rinkinys Welcome to the World MĖLYNAS

Pristatymas į paštomatus nuo 1,65 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Mam rinkinys Welcome to the World MĖLYNAS

24.85


Visos Mam prekės

Paskutiniai vienetai sandėlyje


Aprašymas:

MAM rinkinys Welcome to the World. Aukso ir sidabro apdovanojimus pelnę MAM buteliukai „Anti-Colic“ idealiai tinka kūdikį ir žindant, ir maitinant iš buteliuko. Su savaiminio sterilizavimo funkcija.

KOMPLEKTACIJA: 1x260ml buteliukas, 2x160 ml buteliukai, 0-2 mėn. čiulptukas su sterilizavimo dėžute, čiulptukų laikiklis.

APDOVANOJIMAI:

  • Gold Award - Mother and Baby 2016 - Best Product for Bottle Feeding
  • Silver Award - Prima Baby Awards 2011 - Reader Awards
  • Gold Award - Mother&Baby Awards 2007/2008 - Award For Excellence

MAM START čiulptukai, skirti naujagimiams (0-2 mėn.). Ypač tinka neišnešiotiems kūdikiams. Sukurti ortodontų ir vaikų stomatologų. Su sterilizavimo dėžute. Čiulptuko snapelis yra ypatingas - MAM užpatentavo šilko minkštumo snapelius "Silk Teat".  Tai vieninteliai rinkoje tokio minkštumo čiulptukai (kitų gamintojų čiulptukų nėra tokie minkšti). Ventiliuojamos angos skydelyje užtikrina ypač gerą oro pralaidumą. MAM čiulptuko dėžutė buvo sukurta naudoti kaip sterilizatorių ir kelioninį dėklą. Norėdami sterilizuoti tiesiog įpilkite vandens ir įdėkite čiulptuką į mikrobangų krosnelę 3 minutėms!

MAM anti-colic buteliukų žindukai pagaminti iš MAM šilkinio silikono, yra itin švelnūs kūdikio burnytei. Dėl unikalių antgalių maitinimo krūtimi pakeitimas į maitinimą buteliuku yra beveik nejuntamas ypatingai minkšto buteliuko žinduko dėka. Novatoriškas patentuotas nuo dieglių apsaugantis MAM buteliukų dugno vožtuvas užtikrina, kad kūdikiai gertų ramiai ir atsipalaiduotų. Rezultatas: 80% mažiau dieglių*, malonus valgymas ir ramios naktys. Su savaiminio sterilizavimo funkcija: patogu keliaujant. Buteliukai su lėtos tėkmės žinduku nr. 1, skirtu naudoti nuo gimimo (0+ mėn.). Buteliuko gaubteliai sugraduoti mililitrais, todėl juos galima naudoti kaip matavimo indelius.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: