SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
 • Mam sterilizatoriaus ir buteliukų rinkinys PILKAS

Pristatymas į paštomatus nuo 1,65 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Mam sterilizatoriaus ir buteliukų rinkinys PILKAS

59.99


Visos Mam prekės

Paskutiniai vienetai sandėlyje


Aprašymas:

AUKSO APDOVANOJIMUS pelnęs  MAM sterilizatoriaus ir buteliukų rinkinys - stiliaus, technologijų ir medicinos žinių derinys!

KOMPLEKTACIJA:

 • 3 x 160 ml anti-colic buteliukai su žindukais nuo 0m+;
 • 3 x 260 ml anti-colic buteliukai su žindukais nuo 0m+;
 • 1 x sterilizatorius, tinkamas sterilizuoti mikrobangų krosnelėje bei šaltame vandenyje;
 • 1 x žnyplutės sterilizuotų daiktų  išėmimui.

 

MAM buteliukai „Anti-Colic“ idealiai tinka kūdikį ir žindant, ir maitinant iš buteliuko. Su savaiminio sterilizavimo funkcija.

 • Antgaliai, pagaminti iš MAM šilkinio silikono, yra itin švelnūs kūdikio burnytei. Dėl unikalių antgalių maitinimo krūtimi pakeitimas į maitinimą buteliuku yra beveik nejuntamas ypatingai minkšto buteliuko žinduko dėka.
 • Novatoriškas patentuotas nuo dieglių apsaugantis MAM buteliukų dugno vožtuvas užtikrina, kad kūdikiai gertų ramiai ir atsipalaiduotų. Rezultatas: 80% mažiau dieglių*, malonus valgymas ir ramios naktys.
 • Per plačią angą paprasta įpilti gėrimo ar buteliuką plauti.
 • Su savaiminio sterilizavimo funkcija: patogu keliaujant. Buteliukus galima sterilizuoti tiesiog mikrobangų krosnelėje – nereikia sterilizatoriaus. Tereikia į buteliuko dugną įpilti 20 ml vandens, į jį įstatyti žinduką su sriegiu, uždėti buteliuko pagrindą ir dangtelį ant viršaus. Tuomet įdėti į mikrobangų krosnelę trims minutėms.

Sterilizatorius tinka visiems MAM gaminiams (buteliukams, žindukams, pientraukio dalims.) ir ne tik. Šis MAM produktas ne tik užtikrins puikią sterilizaciją karštame ar šaltame vandenyje namie, tačiau dėl savo kompaktiško dydžio puikiai tiks ir sterilizavimui kelionėse. Šis mikrobangų garų sterilizatorius praėjo pačius sudėtingiausius bandymus, tad jo kokybe abėjoti neverta. Pats didžiausias dėmesys buvo skiriamas kūdikio saugumui ir sveikatai. Dėl to rekomenduojamas minimalus 5 minučių sterilizavimo laikas. Po proceso rakandai išliks steriliais net 24 valandas, jei įrenginys nebus atidarytas. Kadangi sterilizatorius yra dviejų pakopų, jame galėsite sutalpinti gausybę buteliukų ar priedų ir visus juos sterilizuoti vienu metu. Viduje rasite žymenis iki kiek pildyti vandenį, tad viskas bus paprasta ir aišku. Šis sterilizatorius puikiai tinka ir džiovinimui.

APDOVANOJIMAI:

 • Gold Award - Mother and Baby 2016 - Best Product for Bottle Feeding
 • Gold Award - Mother and Baby 2016 - Best Manual Breast Pump
Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: