SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Medela rankinis pientraukis su stimuliacija Medela Harmony

Pristatymas į paštomatus nuo 1,65 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Medela rankinis pientraukis su stimuliacija Medela Harmony

33.00

52,99

Visos Medela prekės

Paskutiniai vienetai sandėlyje


Aprašymas:

Medela Harmony rankinis pientraukis su stimuliacija (2-PHASE EXPRESSION® TECHNOLOGIJA). Lengvas ir patogus, bet pakankamai galingas! Užtikrina prailgintą maitinimą krūtimi, rekomenduojamas laktacijos specialistų ir akušerių visame pasaulyje.

*Medela” 2-Phase Expression®technologija – naujas standartas natūralumui, komfortui ir veiksmingumui. Tai puikiai suderinta gamtos ir mokslo pasiekimų technologija. Vienintelė tyrimais paremta pientraukio technologija mėgdžiojanti natūralų kūdikio žindimo ritmą. Pradžioje intensyvus stimuliavimas, o vėliau lėtas traukimas. Stimuliavimas, tai greitas pumpavimo tempas, kad pienas pradėtų tekėti. Nutraukimas - lėtesnis pumpavimo tempas, kad pienas būtų ištrauktas švelniai ir efektyviai. Stimuliuojamas pieno išskyrimo refleksas.

ERGONOMIŠKAS: lengvas, su besisukinėjančia rankenėle.

KOMFORTIŠKAS: „PersonalFit” krūties gaubtelis švelniai ir veiksmingai stimuliuoja krūtį.

PATOGUS: mažiau dalių nei kitose rankinėse pompose.

PAGRĮSTAS NAUJAUSIAIS TYRIMAIS: įrodyta, kad jausmas panašus, lyg žįstų kūdikis. „Medela“ pientraukius rekomenduoja laktacijos konsultantai ir akušerės visame pasaulyje ir užtikrina prailgintą maitinimą krūtimi.

KOMPLEKTACIJA: pientraukis, PersonalFit krūties gaubtelis (24 mm), pieno buteliukas 150 ml su dangteliu, atsarginė vožtuvo membrana, buteliuko stovelis.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: