SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Munchkin migdukas –garso aparatas „Shhh...“ (White noise)

Pristatymas į paštomatus nuo 1,65 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Munchkin migdukas –garso aparatas „Shhh...“ (White noise)

23.50

29,00

Visos Munchkin prekės

Paskutiniai vienetai sandėlyje


Aprašymas:

Munchkin migdukas –garso aparatas „Shhh...“ (White noise). NAUJIENA! Gal tai ir šokiruoja, bet kūdikiams nereikia tylos, kad jie ramiai miegotų! Motinos įsčios - gana garsi vieta, tad panašūs garsai ramina kūdikius. Susidūrus su kaprizingu ar pilvo diegliukų kamuojamu kūdikiu, nuolatinis triukšmas gali greitai padėti jam nusiraminti, ypač kai triukšmas yra garsesnis nei kūdikio verksmas.

"Shhh ... ™" aparatas pasitelkus mokslą buvo sukurtas norint padovanoti tėvams laisvo laiko. Aparate yra trys specialūs garsai, kuriais pirmiausia galima nuraminti nuliūdusį kūdikį (shhh triukšmas), antra – užliūliuoti iki ramios būsenos (širdies ritmo triukšmas) ir galų gale užmigdyti (baltasis triukšmas). Šis su baterijomis veikiantis nešiojamas įtaisas yra pagalbos priemonė numeris vienas, kai Jūs su kūdikiu esate toli nuo namų, tačiau norite nuraminti verkiantį neramų vaiką.

Prietaise taip pat yra laikmatis ir naktinė šviesa, kuri netgi gali pulsuoti sinchroniškai su triukšmu. Tikimės, kad šis aparatas sutaupys tėvų laiką, nes prietaisas nereikalauja ypatingos priežiūros. Jums nereikės vidury nakties važinėti ratais su automobiliu tik tam, kad išlaikytumėte vaiką ramų!

Savybės:

  • 3 skirtingi garsai – šnypštimo garsas, širdies plakimo garsas ir "baltasis triukšmas".
  • Laikmatis automatiškai išjungia įrenginį.
  • Neryški naktinė lemputė gali šviesti nuolat arba pulsuoti.
  • Veikiantis su baterijomis nešiojamas prietaisas puikiai tiks naudoti kelionėje.
  • Reikia 2 AA tipo baterijų.
  • Dydis 10,5 cm x 5 cm.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: