SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Munchkin gertuvė-puodelis Miracle 360 Fruit Infuser nuo 18 mėn. , 414 ml

Pristatymas į paštomatus nuo 1,65 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Munchkin gertuvė-puodelis Miracle 360 Fruit Infuser nuo 18 mėn. , 414 ml

  • Geltona
  • Salotinė
  • Raudona
  • Oranžinė

8.50

11,90

Visos Munchkin prekės

Sandėlyje: 3 vnt.

Aprašymas:

Munchkin puodelis Miracle 360 Fruit Infuser. 

Pristatome paprastą ir jaudinantį būdą, kaip išgerti 8 puodelius per dieną! Jūs jau žinote skysčių vartojimo svarbą, tačiau malšinant troškulį kartais norisi skonio ir tuo pačiu mažai kalorijų. Vaisiai infuzuojami į vandenį yra gaivus išsigelbėjimas! Inovatyvaus dizaino „Miracle® 360°“ puodelis su vaisių infuzoriumi suteikia vandeniui natūralų skonį, į kurį neįeina cukrus, ir tai padeda jums išgerti pakankamą kiekį vandens. Nepriklausomai nuo vandens lygio vaisiai išlieka puodelio apačioje dėl dugne įmontuoto infuzoriaus.

Galima gerti iš bet kurios puodelio krašto vietos - taip, kaip daroma naudojant įprastą suaugusiųjų puodelį. Be jokių snapelių ar šiaudelių - taip daug sveikiau mažylio burnytės raumenų vystymuisi. Vožtuvas aktyvuojamas lūpomis ir leidžia gerti neišlaistant skysčio. Nustojus gerti silikoninis puodelio kraštas automatiškai užsisandarina. Apvertus puodelį skystis neišsilieja.

Ypač lengva gerti ir dėl minimalaus detalių kiekio dar lengviau prižiūrėti. Galima plauti viršutinėje indaplovės lentynoje.

Rekomenduojamas mažyliams nuo 18 mėn. amžiaus (414 ml).

Be bisfenolio A.

* Išmetus ar purtant gertuvę galimas minimalus skysčio PRATEKĖJIMAS.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: