SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.69€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Omron inhaliatorius A3 Complete 3-in1 C300

Pristatymas į paštomatus nuo 1,69 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Omron inhaliatorius A3 Complete 3-in1 C300

53.59

84,00

Visos Omron prekės

Paskutiniai vienetai sandėlyje


Aprašymas:

Omron inhaliatorius A3 Complete 3-in1 C300 su reguliuojamu puršktuku. Naujos kartos OMRON A3 Complete inhaliatorius gali naudoti visus inhaliacinius tirpalus daugelio kvėpavimo takų ligų gydymui. Jis specialiai pritaikytas viršutinių, vidurinių ir apatinių kvėpavimo takų ligų gydymui, dėl išpurškiamų skirtingo dydžio dalelių. Taip gali būti gydomas įprastas peršalimas (sloga, rinitas, laringitas...) ar alerginė astma, bei LOPL (lėtinės obstrukcinės plaučių ligos).

OMRON A3 Complete inhaliatorius

  • Unikalus 3-in-1 reguliuojamas purštukas
  • Greitas ir efektyvus
  • Pilnas viršutinių, vidurinių ir apatinių kvėpavimo takų gydymas
  • Padeda greitai atpalaiduoti viršutinius kvėpavimo takus
  • Mažos aerozolio dalelės patenka giliai į plaučius
  • Komplektą sudaro: 3-in-1 reguliuojamas purštuvas, vaiko kaukė, suaugusiųjų kaukė, burnos kandiklis, nosies antgalis, oro vamzdelis, naudojimo instrukcija
  • 3 metų garantija

Kad inhaliacija vaistiniais preparatais būtų efektyviausia, jie turėtų pasiekti tą kvėpavimo takų dalį, kurią reikia gydyti. Tai pasiekiama 3-in-1 reguliuojamo purkštuvo pagalba, keičiant išpurškiamų vaistų aerozolio dalelių dydį. Didesnės aerozolio dalelės daugiausia kaupiasi viršutiniuose kvėpavimo takuose, o mažesnės dalelės nusėda apatiniuose kvėpavimo takuose.

Daugelyje purkštuvų yra tik viena pozicija. Jie yra optimizuoti apatinių kvėpavimo takų gydymui. Todėl yra mažiau efektyvūs, gydant viršutinius kvėpavimo takus. Omron A3 Complete inhaliatoriaus unikalus purkštuvas turi 3 pozicijas, dėl ko galima gydyti viršutinius, vidurinius ir apatinius kvėpavimo takus atskirai. Jo 3 pozicijų purkštuvo rinkinys leidžia keisti dalelių dydį ir tokiu būdu pasirinkti, kuriems kvėpavimo takams bus skiriamas didžiausias dėmesys.

Greitas ir efektyvus

Buvo įrodyta, kad "A3 Complete" veiksmingai išskaidė į aerozolį pagrindinius inhaliacinius vaistus, tokius kaip izotoninis ir hipertoninis druskos tirpalas, panaudojus kiekvieną iš 3 pozicijų, užtikrinant optimalų dalelių dydį, kad būtų efektyvus vaisto nusėdimas viršutiniuose, viduriniuose ir apatiniuose kvėpavimo takuose.

Be to, dėl galingo kompresoriaus, "A3 Complete" gali išgarinti vaistus mažiau nei per 5 minutes!*

* Faktinis laikas priklausys nuo padėties ir vaistų vartojimo. 5 minutės yra pagrįstos naudojant 5,5 ml izotoninį druskos tirpalą 1 padėtyje.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: