SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Omron M2 basic kraujospūdžio matuoklis

Pristatymas į paštomatus nuo 1,65 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Omron M2 basic kraujospūdžio matuoklis

39.95

66,55

Visos Omron prekės

Sandėlyje: 4 vnt.

Aprašymas:

Naujausio modelio Omron M2 basic kraujospūdžio matuoklis. Patikimas Omron M2 automatinis žąstinis kraujo spaudimo matuoklis parodo pagrindinius kraujospūdžio duomenis. Dėl savo didelio ekrano ir vieno mygtuko paspaudimo funkcijos ypač tinka senyvo amžiaus žmonėms. Veikia su elementais ar įjungus į elektros tinklą su papildomai įsigyjamu adapteriu.

Omron M2 basic - tai optimalus kainos ir kokybės santykis.

-„Intellisense“ pripūtimo technologija: tai tikslumas, greitas ir patogumas matavimas. Ši technologija padeda žmonėms stebėti ir kontroliuoti kraujospūdį. „Intellisense“ pripūtimo technologija nustato reikiamą   oro pripūtimo lygį kiekvienam matavimui individualiai, todėl oro niekada nebus pripūsta daugiau nei reikia. Spaudimo kontrolės sistema. Ši sistema optimaliai parenka oro pripūtimo į rankovę greitį, todėl jūs jausite tik švelnų spaudimą rankoje. Ši sistema veikia kartu su „IntelliSense“ pripūtimo technologija.

-Kliniškai patvirtintas tikslumas. Visi OMRON kraujospūdžio matuokliai prieš išleidžiant juos į rinką yra kliniškai patikrinami pagal Tarptautinį protokolą. Tyrimai atliekami Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos ir JAV notifikuotose klinikose.

-Didelis skaitmeninis skystųjų kristalų ekranas.

-Paskutinio matavimo rezultato išsaugojimas.

-Mažas svoris: 260 g. be elementų.

-Vidutinė rankovė: rankos apimtis 22-32 cm.

 

Garantija 36 mėn.

Pakuotėje: prietaisas, vidutinė rankovė, saugojimo dėklas, LIETUVIŠKA naudojimosi instrukcija, elementų komplektas, garantinis lapas, kraujospūdžio pasas.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: