Pristatymas į paštomatą 1.69€! NEMOKAMAS NUO 75€!

Atgal
  • Omron M7 Intelli IT kraujospūdžio matuoklis

Pristatymas į paštomatus nuo 1,69 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Omron M7 Intelli IT kraujospūdžio matuoklis

70.99

109,00

Visos Omron prekės

Sandėlyje: 3 vnt.

Aprašymas:

Automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis „Omron M7 Intelli IT“ su padidinta rankove ir programine įranga pajungimui prie mobilaus telefono ar planšetės. NAUJAUSIAS, PAŽANGIAUSIAS, TIKSLIAUSIAS Omron matuoklis. Tiek profesonaliam, tiek namų naudojimui.   Tikslumas kaip gydytojo kabinete. 

Su nauja unikalia „INTELLI WRAP“ rankove bei  OMRON CONNECT programėle. Šis prietaisas naudoja naujausią BLUETOOTH Smart technologiją, kuri garantuoja stabilią jungtį ir mažas energijos sąnaudas. Naudojant OMRON CONNECT sveikatos priežiūros programėlę, galite savo duomenis iš matuoklio žiūrėti tiesiog savo telefone ar planšetėje. Galite sekti dienos, savaitės ar mėnesio, kraujospūdžio ir pulso matavimo duomenis, išsamiose diagramose. Be to, duomenis apie savo kraujospūdį jūs galėsite saugoti ir perduoti savo sveikatos priežiūros specialistui.

Nauja „INTELLI WRAP“ RANKOVĖ ypač gerai priglunda prie rankos. 30% didesnė rankovės ir arterijos kontakto sritis garantuoja tikslius matavimo rezultatus. Tinka žastui nuo 22-42 cm. IntellisenseTMtechnologija nustato reikiamą oro pripūtimo lygį kiekvienam matavimui individualiai, todėl oro niekada nebus pripūsta daugiau nei reikia.

  • Švelni spaudimo kontrolės sistema. Sistema optimaliai parenka greitį ir spaudimą, kad rankovė būtų švelniai pripūsta. Todėl niekada nepajusite skausmo, dėl per daug užveržtos rankos. 
  • LENGVAI SUPRANTAMAS SPALVOTAS KRAUJOSPŪDŽIO LYGIO INDIKATORIUS. Jis perspės jus - kai kraujospūdis bus virš rekomenduojamo normalaus lygio - užsidegs raudona LED lemputė. Kai kraujospūdis bus normalus, užsidegs žalia lemputė.
  •  Rytinės hipertenzijos simbolis. Rodomas tada, kai rytais matuoto kraujospūdžio savaitės vidurkis viršija 135/85 mmHg.
  •  Keletas matavimo vidurkio režimų: rytui, vakarui ir savaitei. Galima atskirai pasižiūrėti savaitės ryte, ar vakare išmatuotas vidutines vertes.
  •  Judėjimo klaidos simbolis. Labai svarbus, vertinant tikslumą.
  •  Patobulinta teisingo rankovės uždėjimo sistema- specialus simbolis (užsidega lemputė) pažymi, ar teisingai buvo uždėta rankovė, tam, kad būtų gauti tikslūs matavimo rezultatai. 
  •  Nereguliaraus pulso indikatorius. Aptinka visų formų aritmijas (tame tarpe ir prieširdžių virpėjimą). Jei nereguliaraus pulso dažnis priimtinas (nedidelis), tai ekrane bus matomi rezultatai kartu su nereguliaraus pulso ženklu. 
  •  Naudotojo jungiklis 2 asmenims: atmintyje išsaugo 100 matavimų kiekvienam atskirai iš 2 naudotojų su datos ir laiko parodymais.
  •  Kliniškai patvirtintas. Ypatingai patikimas ir tikslus atestavimas, kurį savo produktams taiko didžiausios sveikatos organizacijos

 

Suteikiame 5 metų garantiją. Su LIETUVIŠKA naudojimosi instrukcija.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: