SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.69€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Omron M7 Intelli IT kraujospūdžio matuoklis

Pristatymas į paštomatus nuo 1,69 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Omron M7 Intelli IT kraujospūdžio matuoklis

70.89

109,00

Visos Omron prekės

Paskutiniai vienetai sandėlyje


Aprašymas:

2020 m. MODELIO Omron matuoklis. Šis prietaisas naudoja naujausią BLUETOOTH Smart technologiją, kuri garantuoja stabilią jungtį ir mažas energijos sąnaudas. Naudojant OMRON CONNECT sveikatos priežiūros programėlę, galite savo duomenis iš matuoklio žiūrėti tiesiog savo telefone ar planšetėje. Galite sekti dienos, savaitės ar mėnesio, kraujospūdžio ir pulso matavimo duomenis, išsamiose diagramose. Be to, duomenis apie savo kraujospūdį jūs galėsite saugoti ir perduoti savo sveikatos priežiūros specialistui.

„INTELLI WRAP“ išmani rankovė ypač gerai priglunda prie rankos. 30% didesnė rankovės ir arterijos kontakto sritis garantuoja tikslius matavimo rezultatus. Tinka žastui nuo 22-42 cm.

„Omron atlikti tyrimai parodė, kad 1 iš 3 žmonių savo kraujospūdį matuoja netaisyklingai, nes rankovę uždeda netinkamoje padėtyje. Su Intelli Wrap rankove gaunami tikslūs rezultatai uždėjus rankovę bet kurioje padėtyje ant žasto***

Omron Intelli Wrap rankovėje tikslaus matavimo zona apima 360°aplink ranką. Čia nėra matavimo „silpnosios vietos“, taigi praktiškai neįmanoma uždėti rankovę netaisyklingai.

Prieširdžių virpėjimo indikatorius (AFib). Aptinka ir parodo ekrane prieširdžių virpėjimą, kaip vieną iš didžiausių insulto rizikos veiksnių. Todėl galėsite laiku imtis prevencinių priemonių.
Nereguliaraus pulso indikatorius. Aptinka aritmijas. Jei nereguliaraus pulso dažnis priimtinas (nedidelis), tai ekrane bus matomi rezultatai kartu su nereguliaraus pulso ženklu.
Automatinė 3-jų matavimų funkcija. Matuoklis automatiškai atlieka tris matavimus iš eilės, su 30 s pertrauka ir ekrane parodo šių 3-jų matavimų vidurkį. Aktualu tiems, kieno kraujospūdis dažnai kinta.
2-jų ekranų palyginimo funkcija. Palyginimo režimas ne tik lygina ryto ir vakaro rezultatus, bet ir leidžia palyginti rodmenis su ankstesniais matavimais.
IntellisenseTM technologija nustato reikiamą oro pripūtimo lygį kiekvienam matavimui individualiai, todėl oro niekada nebus pripūsta daugiau nei reikia. IntellisenseTM technologija– tai greitas matavimas, patogumas ir tikslumas.
Švelni spaudimo kontrolės sistema. Sistema optimaliaiparenka greitį ir spaudimą, kad rankovė būtų švelniaipripūsta. Todėl niekada nepajusite skausmo, dėl per daug užveržtos rankos.
Rytinės hipertenzijos simbolis. Rodomas tada, kai rytais matuoto kraujospūdžio savaitės vidurkis viršija 135/85 mmHg.
Keletas matavimo vidurkio režimų: rytui, vakarui ir savaitei.Galima atskirai peržiūrėti savaitės ryte, ar vakare išmatuotas vidutines vertes.
Judėjimo klaidos simbolis. Labai svarbus, vertinant tikslumą.
Patobulinta teisingo rankovės uždėjimo sistema- specialus simbolis (užsidega lemputė) pažymi, ar teisingai buvo uždėta rankovė, tam, kad būtų gauti tikslūs matavimo rezultatai.
Naudotojo jungiklis 2 asmenims: atmintyje išsaugo 100matavimų kiekvienam atskirai iš 2 naudotojų su datos ir laiko parodymais.
Kliniškai patvirtintas tikslumas pacientams, sergantiems hipertenzija, diabetu, nėščioms moterims. Ypatingai patikimas atestavimas, kurį savo produktams taiko didžiausios sveikatos organizacijos.
5 metų garantija.
Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: