SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • RUVERA INOBIO odos ir rankų dezinfekcinis skystis 500 ml + DOVANA

Pristatymas į paštomatus nuo 1,65 eur, nemokamai nuo 75 eur.

RUVERA INOBIO odos ir rankų dezinfekcinis skystis 500 ml + DOVANA

5.99

27,89

Visos RUVERA prekės

Sandėlyje: 5 vnt.

Aprašymas:

Ruvera INOBIO odos ir rankų dezinfekantas 500 ml + DOVANA QUICKMAX BLAKSTIENŲ AUGIMĄ SKATINANTIS SERUMAS (natūralios sudėties, tinkamas ir nėščioms bei maitinančioms). Puikus rinkinys už puikią kainą! 

Rankų dezinfekantas, pagamintas pagal Pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojamą formulę Nr. 1. Pagal šią formulę pagaminti rankų dezinfekantai, kai naudojami tiksliai pagal naudojimo instrukciją, efektyvūs prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priklauso ir SARS-CoV-2 (2019-nCoV) virusas. Sudėtyje yra etanolio, glicerolio, vandenilio peroksido.

----------------------------------------------------------------------

Norite ilgesnių blakstienų ar tankesnių antakių? Puikiai vertinamas QuickMax skatina Jūsų blakstienų bei antakių plaukų augimą. Priemonė pasižymi maitinančiomis bei stiprinančiomis savybėmis dėl kurių rezultatą galima pamatyti vos po savaitės, o po maždaug 15 dienų jos taps net tamsesnės! Šį serumą reikia naudoti vakare, prieš einant miegoti. Tepamas plonas priemonės sluoksnis šepetėliu ant švarios odos. Unikalus serumas taip pat atstato sausas, trapias ar pažeistas blakstienas ir antakius, kurie gali atsirasti dėl senėjimo ar griežto tušo naudojimo.

Greiti rezultatai akimirksniu! 

Sudėtyje yra patentuotas ingridientų derinys, kuris atnaujina blakstienų ar antakių plaukų augimo ciklą, kaupiamas audinys, kuris tvirtina blakstienas ir skatina augimą. Taip pat sudėtyje yra patobulintas plaukų augimo fermentas ir natūralus plaukų folikulų stimuliatorius, kad fermentas veiktų greičiau. Hialiurono rūgštis kondicionuoja jūsų akių vokų ir antakių odą, tuo pačiu stimuliuodamas naujų augimą.

Sudėtis: vanduo, L-Argininas, Hialiurono rūgštis, Vitaminas A, natūralios kilmės Vitaminas E, Urea.A (karbamidas).

Nepriklausomi klinikiniai tyrimai parodė, kad moterys, kurios naudojo „QuickMax“ pagal instrukciją, jų blakstienos tapo pastebimai ilgesnės, storesnės ir gražesnės, o antakiai tankesni. To priežastis: unikali patentuota formulė, sukurta mokslininkų, kurie yra kosmetikos tyrimų priešakyje.

 

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: