SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.69€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Tiny Love lavinamasis kilimėlis Deluxe Gymini Into The Forest

Pristatymas į paštomatus nuo 1,69 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Tiny Love lavinamasis kilimėlis Deluxe Gymini Into The Forest

64.90

91,00

Visos Tiny Love prekės

Paskutiniai vienetai sandėlyje


Aprašymas:

2018 M. NAUJIENA! Tiny Love lavinamasis kilimėlis Deluxe Gymini Into The Forest iš naujausios "Into The Forest" kolekcijos.

Sukurtas prisitaikyti prie kūdikio raidos. Tai inovatyvus, kelių padėčių lavinamasis kilimėlis, siūlantis nesibaigiančias galimybes žaisti jūsų kūdikiui. Lavinamasis kilimėlis užtikrina sėkmingą kūdikio fizinį, Smocinį, jutiminį lavinimą. 

Tinkamas 3 amžiaus grupėms:

  • 1-3 mėn: Užverkite kilimėlio šonus ir sukurkite jaukią aplinką mažyliui. Pakabinamus žaisliukus galima pakabinti vis kitose vietose ir patogiame vaikučiui aukštyje.
  • 3-6 mėn: Vaikas gulėdamas ant pilvelio galės žiūrėti į veidrodėlį ir linksmą kilimėlio grafiką, taip stiprindamas pečių raumenis ir lavindamas stambiąją motoriką.
  • Nuo 6 mėn: Kai vaikutis išmoksta sėdėti jis gali pradėti tyrinėti kitus žaisliukus, kurie pritvirtinti prie kilimėlio.

- Kilimėlis turi slankiąją lanko jungtį, padedančią mažyliui pasiekti kabančius žaisliukus. Arkas galima pastatyti tiesiai, kad kūdikis galėtų žaisti gulėdamas ant nugaros, arba palenkti jas žemyn ir žaisti gulint ant pilvuko. 

Lengvai galima pakeisti žaisliukų padėtį, nes visi kabantys žaisliukai prie lanko pritvirtinti slankiojančiais žiedais.

Su linksmais piešinėliais, muzika, švieselėmis ir žaislais linksmins jūsų mažylį. Lavinamasis kilimėlis su įdomiomis šviesomis ir garsais: įskaitant 30 minučių muzikos ir 20 įvairių skirtingų garsų. 

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: