Atgal
  • Tiny Love lavinamasis kilimėlis Gymini Move & Play

Tiny Love lavinamasis kilimėlis Gymini Move & Play

64.00

85,00
Informuoti kai kaina kris

Visos Tiny Love prekės

Sandėlyje: 0 vnt.

Aprašymas:

Tiny Love lavinamasis kilimėlis Gymini Move & Play Gym sukurtas prisitaikyti prie kūdikio raidos. Tai inovatyvus, kelių padėčių lavinamasis kilimėlis, siūlantis nesibaigiančias galimybes žaisti jūsų kūdikiui. Lavinamasis kilimėlis užtikrina sėkmingą kūdikio fizinį, emocinį, jutiminį lavinimą. 

-Tinkamas 3 amžiaus grupėms:

  • 1-3 mėn: Užverkite kilimėlio šonus ir sukurkite jaukią aplinką mažyliui. Pakabinamus žaisliukus galima pakabinti vis kitose vietose ir patogiame vaikučiui aukštyje.
  • 3-6 mėn: Vaikas gulėdamas ant pilvelio galės žiūrėti į veidrodėlį ir linksmą kilimėlio grafiką, taip stiprindamas pečių raumenis ir lavindamas stambiąją motoriką.
  • Nuo 6 mėn: Kai vaikutis išmoksta sėdėti jis gali pradėti tyrinėti kitus žaisliukus, kurie pritvirtinti prie kilimėlio.

- Kilimėlis turi slankiąją lanko jungtį, padedančią mažyliui pasiekti kabančius žaisliukus. Arkas galima pastatyti tiesiai, kad kūdikis galėtų žaisti gulėdamas ant nugaros, arba palenkti jas žemyn ir žaisti gulint ant pilvuko. 

Lengvai galima pakeisti žaisliukų padėtį, nes visi kabantys žaisliukai prie lanko pritvirtinti slankiojančiais žiedais.

Pakeliami kraštai. Kilimėlio išorėje esantys susegimai leidžia pakelti kilimėlio kraštus, norint užtikrinti kūdikio saugumą. 

Didelis kilimėlis (114x106 cm)

Su linksmais piešinėliais, muzika, švieselėmis ir žaislais linksmins jūsų mažylį. Veidrodėlis skatins regėjimo bei savęs atradimo įgūdžius. Saulės ir debesies formos barškutis bei barškutis-beždžionėlė bus puikūs žaidimų draugai, o tėvams bus patogu žaisti šalia mažylio, nes kilimėlis yra itin didelis.

Tinkamas nuo gimimo iki 12 mėn. amžiaus.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: