SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Tommee Tippee gertuvė nuo 7 mėn. Moda Sippee

Pristatymas į paštomatus nuo 1,65 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Tommee Tippee gertuvė nuo 7 mėn. Moda Sippee

  • Rožinė
  • Žydra

5.75

7,20

Visos Tommee Tippee prekės

Paskutiniai vienetai sandėlyje


Aprašymas:

Tommee Tipppe gertuvė nuo 7 mėn. Moda Sippee. 

Nuo 7 mėnesių kūdikis pradeda daugiau judėti, todėl jam reikia gerti daugiau skysčių. Naujasis „Moda Sippee“ puodelis (300 ml) su lengvai valomu neišsiliejančiu vožtuvu yra puikus pasirinkimas šiame kūdikio vystymosi etape, kad kūdikis būtų laimingas ir aprūpintas reikalingu skysčio kiekiu visą dieną. Dvipusis vožtuvas neleis skysčiui ištekėti lauk. Minkštas snapelis yra ypatingai švelnus kūdikio dantenoms.

Jūsų mažylis pamils žavingą dizainą, lengvai suimamus gertuvės šonus ir minkštą neišsiliejantį snapelį. Kūdikis jausis visai kaip su suaugusių vandens buteliuku rankoje. Puodelis padeda vystyti suaugusiųjų gėrimo įgūdžius.

Kaip ir su visais "Tommee Tippee" puodeliais, galite pridėti rankenėles nuo kitų puodelių, jei Jūsų mažylis gerdamas tokiu būdu yra laimingesnis. Taip pat galite pašalinti dvipusį vožtuvą, kad vaikas galėtų praktikuotis gerti esant laisvam skysčio tekėjimui.

Dvipusis vožtuvas yra lengvai pašalinamas ir yra lengvai prieinamas patikrinti ar valyti. Visos dalys gali būti atskirtos ir nuplaunamos karštame vandenyje, indaplovėje (viršutinėje lentynoje) arba garų sterilizatoriuje.

Talpa: 300 ml.
Be bisfenolio A.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: