Atgal
  • Tommee Tippee rinkinys ADVANCED ANTI-COLIC Complete Feeding Set

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 75 eur.

Tommee Tippee rinkinys ADVANCED ANTI-COLIC Complete Feeding Set

135.00

259,00

Visos Tommee Tippee prekės

Sandėlyje: 0 vnt.

Pažeista pakuotė

Aprašymas:

Tommee Tippee maitinimo iš buteliuko rinkinys ADVANCED ANTI-COLIC Complete Feeding Set - viskas ko reikia pirmai pradžiai maitinant iš buteliuko ar derinant maitinimą krūtimi su maitinimu iš buteliuko. 

Tommee Tippee Advanced linijos buteliukai turi 3 dalių priešdieglinę technologiją, su ypač jautriu anti-colic vožtuvu, kuris apsaugos vaikutį nuo oro "prisiryjimo" valgymo metu. - net 80% mažiau dieglių. Buteliukai taip pat turi karščio indikatorių, kurio spalva pasikeičia, kai pienas yra per karštas. 

Žinduko forma primena motinos krūties natūralų elastingumą, judesius ir minkštumą. Tokia žinduko deka galima suderinti maitinimą krūtimi ir iš buteliuko. Tyrimais įrodyta, kad 92% kūdikių šiuos buteliukus priėmė per pirmus 3 bandymus.

Komplektacija:

-atnaujinto dizaino elektrinis garų sterilizatorius;

-elektrinis buteliukų šildytuvas;

-2 x temperatūrą palaikantys dėklai;

-4 x 260ml ADVANCED ANTI-COLIC buteliukai su lėtos tėkmės žindukais nuo gimimo;

-4 x 150ml ADVANCED ANTI-COLIC buteliukai su lėtos tėkmės žindukais nuo gimimo;

-2 x vidutinės tėkmės žindukai nuo 3 mėn.

-6 x pieno mišinio dozatoriai;

-1 šetepėlis buteliukams ir žindukams plauti;

-0-6 mėn. Pure čiulptukas;

-žnyplutės sterilizuotiems daikteliams išimti.

Be BPA.

 

Elektrinis garų sterilizatorius ne tik turi savo itin populiaraus pirmtako dizainą ir stilių, bet ir daugybę naujų funkcijų, išskiriančių jį iš kitų sterilizatorių. Tereikia įpilti 80 ml filtruoto vandens ir paspausti starto mygtuką. Virtuvėje jis užima mažiau vietos, aptakios formos atrodo stilingai. Viduje tilps: 6 buteliukai, žindukai, buteliukų dangeliai, bei vamzdeliai iš „Closer to nature“ buteliukų linijos, arba 4 Ultra buteliukai. Įjungimo mygtukas šviečia oranžine spalva, kol sterilizatorius veikia, ir išsijungia po 5 minučių, kai ciklas baigtas (tuomet palikite dar 3 minutes reikmenis atvėsti). Lyg to būtų negana, sterilizatorius turi 24 val. sterilumo išlaikymo funkciją, leidžiančią tėvams sudėti buteliukus iš vakaro ir ryte ištraukti švarius.

 

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: