Atgal
  • Vital Baby šildytuvas, garintuvas ir trintuvas 3 in 1

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 75 eur.

Vital Baby šildytuvas, garintuvas ir trintuvas 3 in 1

99.00

139,00

Visos Vital Baby prekės

Likutis: 0

Aprašymas:

NAUJIENA!!! APDOVANOJIMUS PELNĘS Vital Baby 3 in 1 šildytuvas, garintuvas ir trintuvas leidžia namuose lengvai pašildyti mišinuką, paruošti šviežią, skanų, sveiką ir maistingą maistą. Įrenginys leidžia garinti maistą ir susmulkinti nuo tyrelių iki stambiau kapoto maisto. Garinti galima visus mėgstamus maisto produktus pradedant nuo vaisių ir daržovių ir baigiant netgi mėsa ar žuvimi. Maisto garinimas padeda išlaikyti maistines medžiagas ir pagaminti patį sveikiausią maistą. Didelė 1 l talpa leidžia sutaupyti laiko ruošiant didesnį maisto kiekį iš karto. Tuomet galite užšaldyti maisto perteklių papildomai pridedamuose šaldymo indeliuose.

Šis kombainas auga kartu su kūdikiu. Nuo gimimo jis gali būti naudojamas buteliukams šildyti iki idealios temperatūros, nuo 4 mėnesių galite garinti ir trinti maistą iki tyrelių, nuo 6 mėnesių garinti įvairius maisto produktus ir trinti košes, o nuo 12 mėnesių garinti visus kūdikiui reikalingus maisto produktus ir minimaliai susmulkinti maistą.

Pagrindinės "BabyFood Pro" funkcijos:

Šildymas - pašildo buteliukus iki idealios temperatūros per 4 minutes. Į dėklą telpa buteliukai siauresni nei 7,5 cm. Dėklo gylis 8 cm.

Garinimas - garinti yra sveikas būdas virti. "BabyFood Pro" leidžia garui cirkuliuoti aplink garų krepšį, leidžiantį išvengti maisto virimo. Garinimas krepšelyje išsaugo maistines medžiagas ir skonį. Kai maisto produktai bus paruošti, naudodami mentelę išimkite krepšelį (būkite atsargūs, gali būti karšta!) ir sudėkite ingredientus į maišytuvą maisto trynimui.

Trynimas - trindami maistą galite pritaikyti trynimo intensyvumą, kad sutrintas maistas atitiktų jūsų kūdikio vystymosi stadiją. Trumpi impulsai suteiks tirštesnę tekstūra, tuo tarpu naudojant likusį vandenį ilgesnis trynimo ciklas sutrins maistą iki tyrelės.

SUTEIKIAMA 2 M. GARANTIJA.

Jungtis angliška. Prikomplektuojame EU/UK jungties adapterį dovanų.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: