SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.69€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • BabyOno lavinamoji dvipusė knygutė lovytei, 549

Pristatymas į paštomatus nuo 1,69 eur, nemokamai nuo 75 eur.

BabyOno lavinamoji dvipusė knygutė lovytei, 549

12.50

14,99

Visos BabyOno prekės

Paskutiniai vienetai sandėlyje


Aprašymas:

Įdomi sensorinė knyga FRIENDLY FOREST iš vienos pusės yra skirta kūdikiams, o iš kitos – vaikams. Skatina vaiko vystymąsi nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų.

Kūdikiams skirtoje knygos pusėje yra didelis spalvų kontrastas. Juoda, balta, raudona spalvos naudojamos atsižvelgiant į vaiko sugebėjimą pamatyti spalvą ankstyvuosiuose gyvenimo etapuose. Šioje pusėje pavaizduoti dideli elementai – miško gyvūnai ir augalai. Lavina motoriką – lavina galvos sukimo ir pakėlimo procesą, o vėliau pasisukimą į šonus ir ant pilvuko.

Dėl įvairiausių įvairiaspalvių paveikslėlių ir veidrodžio, vyresniems mažyliams skirta knygos pusė skatina pastabumą. Knyga skatina ištiesti rankas, lavina sugriebimo refleksą erdvinių spalvotų juostelių dėka. Be to, ji lavina mažylio klausą, dėl švelniai šiugždančių elementų ir įdėto į jos vidų cypsiuko, taip pat suvokimą per įvairias medžiagų tekstūras.

Knygutė padeda bendrauti su vaiku – tėvai gali įvardyti, apibūdinti miško pasaulį, išmokyti vaiką garsų ir žodžių. Šis laikas, praleistas naudojant tinkamą žaislą, daro didelę įtaką stiprinant emocinį ryšį su vaiku.

Produktas yra minkštas ir malonus liesti, todėl vaikas gali žaisti su malonumu – sulankstyti, atlenkti ir pasukti knygą.

Prie gaminio pridėtų funkcinių juostelių dėka knygutė gali būti pririšama prie lovelės, todėl taps ne tik mokymosi produktu, bet ir atliks apsauginę funkciją.

Kartu su kilimėliu ir knyga FRIENDLY FOREST sukuria unikalią kolekciją, specialiai sukurtą rūpinantis vaikų psichomotorine raida. 

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: