SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.69€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Lansinoh spenelių kremas HPA LANOLIN 40 g.

Pristatymas į paštomatus nuo 1,69 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Lansinoh spenelių kremas HPA LANOLIN 40 g.

13.99

20,50

Visos Lansinoh prekės

Sandėlyje: 5 vnt.

Aprašymas:

Taikant patentuotą valymo procesą kremas „Lansinoh HPA Lanolin“ yra gryniausias, švariausias ir saugiausias spenelių kremas, kuris pagaminamas išvalant spalvą ir kvapą formuojančias priemaišas.

-Kremas „Lansinoh HPA Lanolin“ veiksmingai apmalšina, gydo ir apsaugo sausą, įtrūkusią odą, jame nėra jokių konservantų, priedų, vandens, cheminių medžiagų ar kvapų.

-„Lansinoh HPA Lanolin“ buvo išvalytas taikant patentuotą procesą siekiant pašalinti visus alergiją sukeliančius komponentus (pvz., laisvuosius lanolino alkoholio junginius su ploviklio likučiais, kurie liko išplovus vilną) ir užtikrinti mažiausią įmanomą bet kokių aplinkos priemaišų lygį (įskaitant pesticidų likučius).

-Kadangi „Lansinoh HPA Lanolin“ yra ypač švarus (švariausias pasaulyje lanolino kremas), todėl jo nereikia nuplauti prieš maitinant krūtimi.

-Kremas „Lansinoh HPA“ yra iš dalies pralaidus (priešingai nei vazelinas, kuris yra visiškai nepralaidus) ir jį naudojant užtikrinami oro mainai (kvėpavimas) bei drėgmės mainai (garavimas), todėl oda nebūna pernelyg drėgna.

-„Lansinoh HPA Lanolin“ sudėtis užtikrina kremo veiksmingumą. Areolės odoje yra daug nervų, todėl atviras nervų galūnes padengus kremu ir tokiu būdu užtikrinus kur kas labiau odai įprastą aplinką, daugelis motinų patvirtina, kad skausmas iš karto atlėgsta.

-Kremas „Lansinoh HPA Lanolin“ sukurtas visų pirma krūtimi maitinančioms motinoms ir valomas naudojant patentuotą procesą, kad būtų pašalintos priemaišos. Rinkoje rasite įvairiais metodais išvalyto lanolino ir tik kremas „Lansinoh HPA Lanolin“ yra tiek saugus, kad jį galėtų naudoti motina ir kūdikis. Kremo „Lansinoh HPA Lanolin“ lanolinas yra vienintelis turimas lanolinas, iš kurio aplinkos priemaišos (įskaitant pesticidų likučius) ir alergiją sukeliantys komponentai pašalinti filtruojant.Be to, kreme „Lansinoh HPA Lanolin“ nėra jokių konservantų ar priedų (įskaitant BHT).

-Žmonėms, kurie mano esantys alergiški vilnai ir kurie lig šiol galėjo vengti lanolino, dabar bus malonu sužinoti, kad kremą „Lansinoh HPA Lanolin“ jie gali naudoti be jokių apribojimų.

-Lanolino tūbelė yra pagaminta iš žemo tankio polietileno ir aukšto tankio polietileno plastiko, kuriame nėra plastifikatorių, įskaitant bisfenolį A (BPA) ir ftalatus.

Naudojimas:

• Lanolino kremą tepkite po kiekvieno maitinimo arba dažniau (pagal poreikį).

• Nusausinkite spenelius švariu audiniu. Neleiskite nudžiūti.

• Iš tūbelės išspauskite žirnio dydžio kremo gumulėlį ir patrinkite jį tarp pirštų. Švelniai tepkite visą spenelio sritį. Prireikus šiek tiek lanolino galite užtepti ir ant vienkartinio liemenėlės įkloto. Užtepkite lanolino ir ant kito spenelio, jeigu juo maitinote kūdikį.

• Prieš maitinant krūtimi kremo nuvalyti nereikia. Lanolino kremu galima tepti ir kitas kūno vietas, pavyzdžiui, sausas lūpas, nedidelius įpjovimus, nudegimus, vystyklų sudirgintas vietas arba odos nutrynimus, jei oda sausa – alkūnes ir kulnus, jaučiant išsausėjusios odos tempimą, taip pat naudoti kaip apsauginę priemonę nuo pūslių susidarymo ant kojų (tepti prieš dvi valandas iki ilgo pasivaikščiojimo) ir tepti.

Pakuotėje 40 ml kremo.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: