SIUNTOS IŠSIUNČIAMOS PER 24 VAL. Pristatymas į paštomatą nuo 1.65€, nemokamai nuo 75 eur!

Atgal
  • Omron M3 kraujospūdžio matuoklis

Pristatymas į paštomatus nuo 1,65 eur, nemokamai nuo 75 eur.

Omron M3 kraujospūdžio matuoklis

55.75

93,00

Visos Omron prekės

Sandėlyje: 5 vnt.

Aprašymas:

NAUJAUSIAS, 2020 m. atnaujintas Omron M3 modelis. 

Naujos technologijos: teisingo rankovės uždėjimo sistema ir kraujospūdį įvertinantis indikatorius, suteikia naudotojui visą informaciją, kuri reikalinga savarankiškam kraujospūdžio matavimui namuose. Paprastas ir greitas matavimas, tikslūs ir patikimi rezultatai net esant stipriai aritmijai.

 

Intellisense ™ pripūtimo technologija. IntellisenseTMtechnologija nustato reikiamą oro pripūtimo lygį kiekvienam matavimui individualiai, todėl oro niekada nebus pripūsta daugiau nei reikia. IntellisenseTMtechnologija – tai greitas matavimas, patogumas ir tikslumas.

Patobulinta teisingo rankovės uždėjimo sistema- specialus šviečiantis simbolis pažymi, ar teisingai buvo uždėta rankovė, tam, kad būtų gauti tikslūs matavimo rezultatai. Jei rankovė uždėta tinkamai – ekrane išvysite simbolį OK.

Padidinta minkšta Easy Cuff rankovė (22-42 cm žasto apimčiai) yra tvirta, lengvai uždedama. Ji tiks standartinėsir didesnės apimties žastui.

Kūno judėjimo indikatorius: labai svarbus vertinant matavimo tikslumą. Jei naudotojas juda ar kalba matavimo metu, ekrane pasirodo judėjimo klaidos simbolis. Tokiu atveju reikėtų matavimą atlikti iš naujo po 3 min. pertraukos.

Nereguliaraus pulso indikatorius, kuris aptinka prieširdžių virpėjimą.

Hipertenzijos indikatorius. Įspėja apie padidėjusio spaudimo riziką.

Vidurkio skaičiavimas iš 3 – jų paskutinių matavimų, išmatuotų 10 minučių laike.

.Kliniškai patvirtintas. Ypatingai patikimas ir tikslus atestavimas, kurį savo produktams taiko didžiausios sveikatos organizacijos.

5 metų garantija.

Rodyti daugiau

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: